ZFish Megamix 5kg Boilie Squid Octopus

Kód: ZF-9078
Naše cena:  449 Kč vč. DPH
Cena bez DPH:  390 Kč
Pro registrované:  389 Kč vč. DPH
Výrobce: Zfish
Množství: 
Dostupnost: Na skladě

ZFish Megamix 5kg Boilie Squid Octopus


Česká značka Zfish přichází s novou řadou krmného boilie "MEGAMIX". PO REGISTRACI VÝRAZNĚ NIŽŠÍ CENA jen do vyprodání 1kg vás vyjde na necelých 78Kč !!!

Toto boilie je vyrobené na základě přísné výrobní technologie za použití vylepšené receptury s vysokým podílem bílkovin, vitamínů a aromatů.
Základem je kukuřičná mouka nejvyšší kvality. Kukuřice bezpochyby tvoří přirozenou potravu všech kaprovitých ryb
Speciální výrobní technologií jsme docílili kukuřičné moučky, která je pro kapra přímo neodolatelná
Mezi další velké přednosti tohoto krmného boilie patří jeho snadná stravitelnost, která u ryb umocňuje pocit hladu a nabádá je k dalšímu doplnění energie
Díky široké škále různých příchutí lze tímto boilie aktivně krmit během celého roku. Jedná se o nejefektivnější boilie, když potřebujete ryby rychle stáhnout na krmné místo.

Průměr: 20mm

Náš tip:

Vložte 1kg boilies do plastového kbelíku. Protřepejte CSL Booster Promix stejné příchutě a nalejte asi 150 ml na boilies. Všechnu tekutinu nechte nasáknout do boilie nebo zaschnout na povrchu, během tohoto procesu občas protřepejte. Po úplném zaschnutí opět zalijte cca 50 ml Boosteru a opět nechte zaschnout. Takto jednoduše si připravíte vysoce atraktivní nástrahu, která vás nikdy nezklame!

VÝROBCI

KATEGORIE

Jsme na Facebooku:
Facebook

Ubytování Humpolec.
ZAVOLEJTE NÁM Telefonické objednávky
Již třetí desetiletí,
Vám dáváme radost
a děláme to rádi ..
Všude najdete něco, u nás všechno